Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja w samochodzie jest odpowiedzialna za wymianę powietrza. Utrzymując pożądaną wilgotność i temperaturę w aucie, wpływa bezpośrednio na komfort jazdy. Jest przydatna nie tylko w upalnym letnim okresie. W deszczowy dzień lub zimą zapobiega zaparowaniu szyb, gdyż osusza i ogrzewa powietrze w samochodzie. Wszystko pod warunkiem, że jest sprawna.

Serwisowanie klimatyzacji samochodowej zalecamy przeprowadzać raz w roku, a w szczególności gdy zauważysz spadek jej wydajności – osłabła siła nawiewu, powietrze nie jest wystarczająco zimne, z otworów klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach.

Nasi fachowcy sprawdzą jej szczelność za pomocą najnowszych urządzeń formy BOSCH i SUN. Zweryfikują stan takich elementów jak sprężarka, skraplacz, zawór rozprężny, filtr kabinowy czy parownik, napełnią układ klimatyzacji czynnikiem.

Zapraszamy także na czyszczenie klimatyzacji poprzez ozonowanie. Ozonowanie to skuteczna dezynfekcja, która pozwala pozbyć się bakterii, pleśni, roztoczy, odkaża oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy np. tytoniu.

Zaplanuj dogodny dla siebie termin i umów się na wizytę – zadzwoń pod nr 510 234 452.
AUTO SERWIS Koperscy & Mastalerz – szybko i profesjonalnie!

Zajrzyj do nas, wypróbuj nasze usługi i poznaj
nowe oblicze Twojego auta!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Auto Serwis Koperscy & Mastalerz

Tworzenie stron www - Veden.pl