ZŁOMBOL 2016

Mechanicy naszego Auto Serwisu mieli okazję pomóc w przygotowaniu samochodu marki Polonez na….. ZŁOMBOL 2016!

ZŁOMBOL, to ekstremalna wyprawa samochodami, których marki sięgają komunizmu i PRL-u, mająca na celu uzbieranie pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci z domów dziecka.

W tym roku do wyprawy dołącza team pod nazwą GARAGE CLUB, który tworzy dwóch pracowników z Hydro Centrum i dwóch z TG Instalacje, którzy spędzili wiele godzin na wyremontowaniu i doposażeniu Poloneza tak aby bezpiecznie dowiózł ich do celu.

Aby wziąć udział w w wyprawie uczestnicy muszą pozyskać sponsorów, którzy przekażą środki na specjalnie utworzone w tym celu konto.
Sponsorami naszej wyprawy są:
TG Instalacje,
Kosbud Bracia Kosińscy Sp.J.,
AUTO SERWIS,
Hydro Centrum DK Koperscy, M. Mastalerz Spj.
oraz osoby fizyczne.

Tegoroczna wyprawa będzie jubileuszowa, bo dziesiąta! Z Katowic wyrusza rekordowa liczba, aż 505 załóg, w tym nasz team: GARAGE CLUB 🙂

Trasa nosi nazwę AFRICA EDITION, liczy ponad 3.300 km i przebiega przez Czechy, Słowację, Węgry, Słowenię, Włochy, a w ramach odcinka specjalnego przez San Marino, Watykan i Tunezję.

Każda załoga jedzie na własne ryzyko i koszt. Uczestnicy, poza wskazaniem orientacyjnej trasy i potencjalnych kempingów do odpoczynku bądź noclegu nie otrzymują ze strony organizatorów żadnego wsparcia. Wszyscy uczestnicy dostosowują trasę do swoich potrzeb i możliwości aut, którymi wyruszają 😉

Na trasie nie ma mechaników, pomocy assistance, lawety, części zamiennych, pomocy psychologa, zagwarantowanej pogody ani wygodnych noclegów!
Za to można oczekiwać rozmaitych awarii, załamań nerwowych, napraw oraz nieudanych napraw, przegrzanych silników i nie tylko, jednym słowem prawdziwa przygoda 🙂

Ale najważniejsze że 100% uzbieranych środków zostaje wykorzystanych na prezenty oraz wycieczki dla dzieci z domów dziecka!

Startujemy 25.09.2016!

Dodano do Aktualności • 16 września 2016

Zajrzyj do nas, wypróbuj nasze usługi i poznaj
nowe oblicze Twojego auta!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Auto Serwis Koperscy & Mastalerz

Tworzenie stron www - Veden.pl