Auto naprawa

Sprawnie i szybko zaopiekujemy się Twoim autem: dokonamy wstępnej diagnozy usterki, poinformujemy o  wycenie kosztów naprawy oraz przeprowadzimy naprawę. Kompleksowo serwisujemy auta osobowe i dostawcze do 3,5 tony różnych marek.

W naszym serwisie (sześć stanowisk wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i mechaniczny) możesz skorzystać z takich usług jak m.in.:

  • przegląd okresowy – wymiana oleju silnikowego, wszystkich filtrów oraz płynów eksploatacyjnych (chłodniczego i hamulcowego),
  • klimatyzacja – napełnianie, dezynfekcja, naprawa,
  • wulkanizacja – wymiana, naprawa opon, wyważanie kół stalowych i aluminiowych w tym RUN On FLAT,
  • naprawa zawieszenia, układów hamulcowych, sprzęgieł, układów wydechowych,
  • pomiar i regulacja geometrii kół w laserowej technologii 3D,
  • wymiana zestawów paska rozrządu,
  • diagnostyka komputerowa.

Prace diagnostyczne i naprawcze wykonujemy odpowiedzialnie i szybko.  W czasie naprawy wykorzystujemy zarówno części oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Przy doborze części bazujemy na naszym doświadczeniu i jak najmniejszej ilości reklamacji zgłaszanych co do tych części/podzespołów. Wymianą i naprawą zajmuje się zespół mechaników – wykwalifikowanych specjalistów i pasjonatów, posiadających duże doświadczenie w branży. Prowadzimy i monitorujemy grafiki napraw aby zapewnić szybkie i terminowe wykonanie usług.

Dbamy nie tylko o powierzone nam samochody ale i o komfort naszych klientów. W naszej poczekalni możesz swobodnie usiąść, skorzystać z WIFI, serwisu kawowego  bądź obserwować naprawę samochodu.

Zaplanuj dogodny dla siebie termin i umów się na wizytę – zadzwoń pod nr 510 234 452.
AUTO SERWIS Koperscy & Mastalerz – szybko i profesjonalnie!

Zajrzyj do nas, wypróbuj nasze usługi i poznaj
nowe oblicze Twojego auta!

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Auto Serwis Koperscy & Mastalerz

Tworzenie stron www - Veden.pl